SoftBank планує отримати $3-5 млрд завдяки гібридним облігаціям

SoftBank планує отримати $3-5 млрд завдяки гібридним облігаціям

Координаторами із розміщення облігацій стали найбільші світові банки

SoftBank планує отримати $3-5 млрд завдяки гібридним облігаціям
Фото Reuters

Японський медіа-конгломерат SoftBank Group налаштований на підвищення від $3 млрд до $5 млрд шляхом розміщення облігацій в доларах США. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на власні джерела.

Група назвала банки Morgan Stanley, Bank of America Merrill Lynch та Deutsche Bank спільними глобальними координаторами із розміщення облігацій, йдеться у заяві, зробленій у четвер.

Представник SoftBank підтвердив, що випуск гібридних облігацій знаходиться на стадії підготовки, але не коментував деталі.

Випуск облігацій відбувається після того, як телекомунікаційний та інвестиційний конгломерат оголосив про створення найбільшого в світі фонду прямих інвестицій у майже $100 млрд Vision Fund, який також підтримує Суверенний фонд національного добробуту Саудівської Аравії.

Минулого  року SoftBank купив компанію-виробника напівпровідників ARM Holdings за $32 млрд і цього року бере участь у низці угод по усьому світу, включно із придбанням двох дочірніх компаній Alphabet,що спеціалізуються на виробництві роботів.

Після того, як компанія оголосила угоду з ARM, SoftBank заявила, що планує продати гібридних облігацій на суму близько$ 9,8 млрд, щоб підтримати його капітальну базу та забезпечити засоби для майбутнього зростання.

Гібридні облігації – це фінансові інструменти, що одночасно є зобов’язанням для його емітента, податкового інспектора або інвестора та активом для кредитного рейтингового агентства та контролюючих органів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло