Google знайшла, кому продати непотрібні дочірні компанії

Google знайшла, кому продати непотрібні дочірні компанії

SoftBank купує компанії Boston Dynamics та Schaft, які спеціалізуються на робототехніці

Google знайшла, кому продати непотрібні дочірні компанії
фото Shutterstock

Японський конгломерат Softbank планує придбати компанії Boston Dynamics та Schaft, які спеціалізуються на виробництві роботів. Боти Boston Dynamics стали популярними завдяки відеороликам, які показали, що вони ходять по нерівній поверхні та самі встають після падіння. Про це повідомляє Business Insider.

Представник Google підтвердив продаж двох своїх дочірніх компаній, втім, не повідомив ані ціну, ані умови угоди. Softbank здійснює покупку не через свій фонд Softbank Vision Fund, який має $93 млрд, а через іншу дочірню компанію.

Google придбала Boston Dynamics та Schaft протягом 2013–2014 років, коли планувала сформувати новий підрозділ робототехніки під керівництвом Енді Рубіна, який раніше очолював Android. Але у 2014 році Рубін пішов з компанії і минулого року керівництво зважилося на продаж компаній.

Навіть коли Google намагався вийти із бізнесу виробництва роботів, Softbank продовжував у нього інвестувати. Генеральний директор японського конгломерату Масайоші Сан передбачив, що штучний інтелект перевершить людський протягом наступних 30 років.  

Нагадаємо, SoftBank створив найбільший у світі фонд прямих інвестицій SoftBank Vision Fund, який має $93 млрд для інвестицій у технологічний сектор, а саме у штучний інтелект та робототехніку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті