Чи «переграє» Путін Трампа під час їх першої зустрічі

Чи «переграє» Путін Трампа під час їх першої зустрічі

Іноземні ЗМІ стривожені, що досвідчений та добре підготований тактик Путін зможе маніпулюватиме Трампом

Чи «переграє» Путін Трампа під час їх першої зустрічі
Фото whitehouse.gov / kremlin.ru

Під час саміту «Великої двадцятки» у Німеччині відбудеться перша зустріч президентів США та РФ Дональда Трампа та Володимира Путіна. Закордонні ЗМІ мають два основних прогнози щодо її результату: одні передбачають, що зустріч не принесе значного прориву у стосунках Сполучених Штатів та Росії, інші вважають, що Трамп може «програти» під час неї Путіну.

Bloomberg повідомляє, що американські дипломати та аналітики стривожені, оскільки Трамп ще «новачок» в глобальних справах, а Путін хитрий колишній шпигун, досвідчений у побудові довготривалої стратегії. Ця зустріч обіцяє задати тон на наступні 4 роки відносин США та Росії. Путін, який стояв на чолі держави або був прем’єр-міністром з 1999 року, завжди використовував зустрічі з президентами для того, щоб отримувати на ними верх.

Видання відзначає, що Путін зарекомендував себе вмілим, цілеспрямованим тактиком, який ретельно готується і не відходить від своїх цілей. Трамп же, навпаки, уникає довгих підготовок і діє  навмання, також він певен, що вміє читати людину, яка сидить навпроти нього. У випадку з Путіним, який навчений введенню в оману, це буде зробити важко, особливо якщо президент Росії скористається тактикою обеззброєння Трампа через похвалу.

Колишній посол США в Росії Вільям Бернс сказав, що Путін «професійно підготований до того, щоб маніпулювати людьми».

The Guardian повідомляє, що Кремль не менш стривожений зустріччю, оскільки не можливо точно визначити які Трамп має пріоритети та чи співпрацюватиме він із Конресом для їх втілення.

Для Москви найбільшою проблемою у відносинах з Вашингтоном є санкції, вперше введені через вторгнення Росії в Україну, а минулого місяця розширені як покарання за втручання у президентські вибори у Сполучених Штатах в 2016.

Кремль очікував зняття санкцій Вашингтоном , натомість Конгрес США продовжує тиснути на Росію.

За словами російського МЗС, конфлікти в Україні та Сирії стоятимуть на порядку денному зустрічі Путіна і Трампа.

Видання Vox переконане, що Путін підготує список вимог, а от Трамп – навряд. Також повідомляється, що Путін може «переграти» Трампа, оскільки він триває абсолютний контроль над усією країною і є талановитим тактиком.

Список бажань Путіна є передбачуваним. Він хоче відмічення санкцій, більшої свободи дій у Сирії, продовження дистанціювання від НАТО і європейських  союзників Вашингтона, і – можливо найголовніше, – залишити його втручання у вибори без покарання.

New York Times повідомляє, що самого Трампа не дуже хвилює зустріч із Путіним, його більше дратує перспектива конфлікту із Ангелою Меркель  та іншими лідерами через вихід США з Паризької кліматичної угоди та жорсткої імміграційної політики. 

Нагадаємо, зустріч Трамп із Путіним відбудеться 7 липня під час саміту G20 у Гамбурзі, Німеччина. Планується, що зустріч триватиме не більше 30 хвилин і відбуватиметься у кулуарах саміту. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло