NYT: Син Трампа зустрічався з росіянами, щоб отримати компромат на Клінтон

NYT: Син Трампа зустрічався з росіянами, щоб отримати компромат на Клінтон

Вперше підтверджено контакти оточення Трампа з росіянами під час виборчої кампанії

NYT: Син Трампа зустрічався з росіянами, щоб отримати компромат на Клінтон
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Старший син президента Дональда Трампа минулого року зустрічався з росіянкою-адвокатом, яка запропонувала надати потенційно небезпечну інформацію про Хілларі Клінтон – суперницю Трампа на виборах 2016-го року. Про це пише Bloomberg.

Зустріч відбулася 9 червня 2016 року у Trump Tower, лише через 2 тижні після того як Трамп офіційно став кандидатом у президенти від республіканців, згідно із заявою Дональда Трампа-молодшого, на яку посилається The New York Times та інші західні видання. Трамп-молодший зазначив, що на зустрічі з російським адвокатом Наталією Весельницькою разом з ним були Джаред Кушнер, зять Трампа, та керівник його виборчої кампанії в той час Пол Манафорт.

«Жінка заявила, що у неї є інформація про те, що особи, пов'язані з Росією, фінансували Демократичний національний комітет і підтримували Хілларі Клінтон», – заявив Трамп-молодший.

«Заяви Весельницької були невизначеними, двозначними і не мали ніякого сенсу. Жодних подробиць чи додаткової інформації не було надано. Стало ясно, що у неї немає значимої інформації», – додав він.

На цю жінку, за словами Трампа-молодшого, він вийшов через знайому з конкурсу «Міс Всесвіт-2013». Там йому пообіцяли, що ця жінка надасть інформацію, яка може допомогти виборчій кампанії його батька.

Весельницька сказала The New York Times, що на зустрічі не обговорювалася виборча кампанія 2016 року в США і що вона ніколи не виступала від імені російського уряду.

Заява Трампа-молодшого зявилася після того, як The New York Times у суботу написав про те, що три наближені до Трампа особи зустрічалися з російським адвокатом.

«Зустріч тривала приблизно 20-30 хвилин, – сказав Трамп-молодший. – Ніяких подальших контактів і подальших дій не було. Мій батько нічого не знав про цю зустріч».

Представники Манафорта і Кушнера не прокоментували цю інформацію.

Підозри про зв'язки кампанії Трампа з Росією кидають тінь на перші п'ять місяців правління Дональда Трампа як президента.

ФБР і кілька комітетів Конгресу розслідують можливі контакти оточення Трампа з росіянами в рамках більш масштабного розслідування про можливе втручання Росії в американські вибори.

Зустріч у червні 2016 року – це перша підтверджена приватна зустріч між оточенням президента і російським громадянином, повідомляє The New York Times.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло