Геращенко: Рада нацбезпеки розгляне законопроект про реінтеграцію Донбасу

Геращенко: Рада нацбезпеки розгляне законопроект про реінтеграцію Донбасу

Відбувся «круглий стіл» на тему «Реінтеграція непідконтрольних територій: міжнародна практика та українські реалії»

Засідання Ради національної безпеки і оборони (РНБО), на якому буде розглянуто законопроект про реінтеграцію Донбасу відбудеться в понеділок.

Про це повідомила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко, передає Інтерфакс.

«Як вам відомо, експертами РНБО із залученням народних депутатів України був напрацьований проект закону про реінтеграцію Донбасу, у найближчі навіть години, можливо, він буде обговорений на Раді нацбезпеки і оборони, і буде прийнято рішення, чи в такому варіанті вносити цей текст в парламент або після дискусії будуть внесені зміни», – заявила Геращенко у ході «круглого столу» на тему «Реінтеграція непідконтрольних територій: міжнародна практика та українські реалії» в Києві в понеділок.

Раніше повідомлялося, що РНБО у понеділок, 10 липня, розгляне проект закону про деокупацію тимчасово непідконтрольних владі України районів Донецької та Луганської областей. Очікується, що на цьому засіданні РНБО схвалить законопроект, після чого він буде переданий президенту для внесення в парламент.

Нагадаємо, що парламентська асамблея ОБСЄ прийняла прийняла Мінську декларацію 2017 року з рекомендаціями національним урядам, парламентам і міжнародній спільноті з метою сприяння розробці політики в області політичних питань,безпеки, економіки, захисту навколишнього середовища та прав людини. Більше 50 парламентарів із 55 країн світу, що входять до ОБСЄ та декілька Партнерів зі співпраці взяли участь у п’ятиденній щорічній сесії в мінську під егідою «Укріплення взаємної довіри і співпраці в інтересах світу і процвітання в регіоні ОБСЄ». 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло