Рада хоче розглянути 75 законопроектів за 4 дні

Рада хоче розглянути 75 законопроектів за 4 дні

Також Рада планує провести годину запитань до уряду

Верховна Рада має намір розглянути близько 75 законопроектів на пленарному тижні 11-14 липня. Про це йдеться в розкладі засідань парламенту на ці дати.

Про це повідомляють Українські Новини.

11 липня Рада має намір почати з законопроекту №6548, що пропонує передбачити фіксовані обсяги державного замовлення для ВНЗ на території Донецької та Луганської областей.

Далі планується розгляд законопроектів пенсійної реформи Кабміну, а також розглянути законопроект №6232, який, зокрема регулює діяльність нового Верховного Суду як єдиної касаційної інстанції.

Крім того, на порядку на цей день стоїть на другому читанні законопроект №6427-д про Конституційний Суд.

12 липня Рада має намір почати з питань ратифікації, зокрема розглянути законопроект №150 про ратифікацію конвенції Ради Європи з комплексного підходу до питань безпеки, охорони і послуг під час футбольних матчів та інших спортивних заходів.

13 липня планується розпочати з розгляду в другому читанні нової редакції закону «Про освіту» (законопроект №3491-д).

Також Рада має намір розглянути в другому читанні законопроект №6600, яким пропонується збільшити доходи держбюджету-2017 на 26 млрд гривень, і проект постанови №6591 про затвердження бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

14 липня Рада проведе годину запитань до уряду.

Як повідомляли Українські Новини, раніше голова Ради Андрій Парубій прогнозував, що парламент розгляне подання на зняття недоторканності з 5 депутатів на пленарному засіданні 13 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло