Уоррен Баффет пожертвував $3,17 млрд фонду Білла Ґейтса на благодійність

Уоррен Баффет пожертвував $3,17 млрд фонду Білла Ґейтса на благодійність

86-річний мільярдер поставив за мету позбутися своїх статків, але це не так просто

Уоррен Баффет пожертвував $3,17 млрд фонду Білла Ґейтса на благодійність
фото Michael Hsing/wikipedia

Уоррен Баффет в понеділок пожертвував близько $3,17 млрд у вигляді акцій Berkshire Hathaway Inc для Фонду Білла і Мелінди Ґейтс і чотирьох сімейних благодійних організацій, що стало його найбільшим внеском в рамках десятирічного плану позбутися своїх статків.

12-те щорічне пожертвування мільярдера-інвестора на п'ять благодійних організацій складалося з 18,63 млн акцій класу «B» Berkshire, вартість яких оцінювалася в $170,25 кожна за підсумками закриття ринку в понеділок, пише Reuters.

86-річний Уоррен Баффет вклав $27,54 млрд пожертвувань з 2006 року в п'ять благодійних організацій, включаючи близько $21,9 млрд у фонд Білла Ґейтса.

Berkshire – конгломерат в Омасі, штат Небраска, яким Баффет керує з 1965 року, він досі володіє 17% Berkshire, незважаючи на те, що пожертвував більше 40% своєї власності.

Фонд Ґейтса, який фокусується на покращенні здоров'я, зниженні рівня бідності та сприяння освіті, отримав близько $2,42 млрд пожертвувань в понеділок.

За даними журналу Forbes, після цих пожертвувань Buffet залишається четвертою найбагатшою в світі людиною.

До того, як було оголошено про пожертвування, Forbes оцінив чисте багатство Баффета в $76,3 млрд, співзасновника Microsoft Corp Білла Ґейтса – в $89,4 млрд, засновника Amazon.com Inc Джеффа Безоса – у $84,8 млрд, а іспанського магната роздрібної торгівлі Амансіо Ортеги – 81,8 млрд доларів.

Ґейтс – близький друг Баффета і директор Berkshire.

Баффет зазвичай зменшує кількість акцій, які він жертвує, на 5% порівняно з попереднім роком.

Благодійні організації часто продають акції Berkshire для фінансування своєї діяльності, відображаючи бажання Баффета, щоб його гроші витрачалися на корисну справу.

Нагадаємо, прибуток Воррена Баффета за 2016 рік склав $16 млрд. Несподівані рішення відомого інвестора принесли йому небувалі прибутки. На акціях однієї лише Apple він заробив $2 млрд 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло