ICU розпочала реалізацію активів з балансу банку «Фінанси і кредит»

ICU розпочала реалізацію активів з балансу банку «Фінанси і кредит»

Рішення щодо реалізації активів з балансу «Фінанси і кредит» прийнято ФГВФО 3 липня 2017 року

Після вдалих аукціонів з продажу пакетів акцій «Укрнафти» і «Центренерго» з балансу банку «Форум», група ICU розпочала реалізацію активів з балансу банку «Фінанси і кредит».

Про це повідомила прес-служба ICU.

На цей раз лоти будуть виставлені на продаж на трьох біржових майданчиках. Зокрема, на «Українській біржі» будуть продаватися цінні папери «Мотор Січі», на ПФТС – «Галичфармаку» і «Ужгородського Турбогазу»; на біржі «Перспектива» – «Кременчукм'яса» та Токмацького ковальсько-штампувального заводу.

Керівник відділу брокерського обслуговування клієнтів групи ICU Євгенія Грищенко зазначила, що всі лоти можуть бути цікаві ринку, оскільки виставлена на продаж частка акцій становить від 0,76% до 8,79% статутного капіталу підприємств.

«На нашу думку, найбільш цікавим лотом для ринку буде пакет акцій «Мотор Січ», оскільки стартова ціна продажу складає 2247 грн за штуку, при тому що на ринку ціна закриття торгів 10 липня склала 2505 грн за акцію, – пояснює Грищенко. – Цінні папери будуть виставлятися на торги великими лотами – по 20 і 23 млн грн, тоді як обсяг торгів за цими акціями на «Українській біржі» 10 липня склав всього 313 847 грн».

Перші торги з продажу акцій з балансу банку «Фінанси і кредит» будуть проходити на всіх біржових майданчиках 28 липня 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті