МЕРТ пропонує дозволити концесію та оренду державних газорозподільних мереж

МЕРТ пропонує дозволити концесію та оренду державних газорозподільних мереж

У міністерському законопроекті передбачено заборону на відчуження таких ГРМ та передачу їх у суборенду

Міністерство економічного розвитку і торгівлі пропонує дозволити концесію та оренду державних ГРМ.

Відповідна ініціатива викладена в проекті закону «Про внесення змін до деяких законів про особливості управління об'єктами державної власності», який уряд планує розглянути на засіданні сьогодні, 12 липня, передає «Інтерфакс».

Документ передбачає заборону на відчуження таких газорозподільних мереж та передачу їх у суборенду.

Міністерство до того ж пропонує, щоб орендодавця державних ГРМ визначав Кабмін – таким суб'єктом може бути центральних орган виконавчої влади або держпідприємство.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло