«Голос Америки»: Спецпредставник США Курт Волкер – вигідна для України кандидатура

«Голос Америки»: Спецпредставник США Курт Волкер – вигідна для України кандидатура

Волкер добре обізнаний із ситуацією на Донбасі і хоче прогресу в переговорах

«Голос Америки»: Спецпредставник США Курт Волкер – вигідна для України кандидатура
фото Twitter Kurt Volker @kvolker

Спеціальний представник США Курт Волкер цими днями працює в Україні, де зустрічається з ключовими посадовцями. Він добре обізнаний із ситуацією і може досягти реального прогресу, вважає Янош Бугайські, експерт центру стратегічних досліджень США, чиї слова цитує «Голос Америки «.

Він переконаний: відновлення позицій США у Мінському процесі дає шанс досягти деокупації українських територій.

«Я вважаю надзвичайно важливим той факт, що саме Курта Волкера обрали на посаду спеціального представника. Він дуже досвідчена людина, знає Україну і добре знає Росію. Думаю, саме він прийматиме рішення про те, якою буде роль Америки в Мінському процесі. Америка має активніше долучитися. Вона не стала підписантом «Мінська-2», її посунули росіяни і європейці. Зараз вона має вийти на передній план і долучитися до процесу» – зазначив експерт.

Він припускає, що для вирішення цього питання знадобиться альтернативний формат. «Зрештою росіяни повинні будуть піти з Донбасу і дозволити регіону інтегруватися назад до України. Те саме стосується в майбутньому і Криму», – переконаний він.

За його словами, надзвичайно важливо продовжувати тиснути на Росію, не визнавати російську анексію Криму і продовжувати чинити спротив мілітаризації півострова. Тому що врешті-решт якщо Крим залишиться під контролем Росії – це стане загрозою для всього регіону, висловив свою позицію Янош Бугайські.

Нагадаємо, держсекретар Рекс Тіллерсон призначив колишнього посла США в НАТО Курта Волкера спеціальним представником для переговорів в Україні.

У цій ролі Волкер очолить зусилля США щодо реалізації Мінських угод, направлених на припинення бойових дій на Сході України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло