Apple створює в Китаї свій перший центр зберігання даних на вимогу влади

Apple створює в Китаї свій перший центр зберігання даних на вимогу влади

Нове китайське законодавство вимагає зберігати інформацію всередині країни

Apple створює в Китаї свій перший центр зберігання даних на вимогу влади
www.apple.com

Apple Inc. створить свій перший дата-центр у Китаї. Таке рішення зумовлено місцевим законодавством, яке вимагає від міжнародних компаній зберігати інформацію всередині країни, повідомляє Bloomberg.

Крім того, дата-центр пришвидшить роботу таких сервісів, як iCloud, для місцевих користувачів.

Новий об'єкт, який буде повністю забезпечуватися відновлюваними джерелами енергії, буде побудований і запущений в партнерстві з Guizhou-Cloud Big Data Industry Co Ltd в провінції Гуйчжоу, цитує видання заяву Apple. Компанія має намір перенести інформацію китайських користувачів, яка поки що зберігається в іншому місці, на новий об'єкт у найближчі місяці.

Дата-центр – це частина інвестицій в розмірі 1 млрд доларів, яку Apple вкладе в провінцію.

Створення дата-центру обумовлено новими вимогами китайської влади, яка посилює контроль за збором і передачею даних місцевих користувачів. Це може надати уряду КНР безпрецедентний доступ до технологій іноземних компаній.

Нові вимоги до компаній, аби ті зберігали інформацію всередині країни, змусили їх забезпечити провайдерів ресурсів для хмарних сервісів великими потужностями на локальних серверах.

«Створення цього дата-центру дозволить нам підвищити швидкість і надійність наших продуктів і сервісів, а також дотримуватися нових вимог, – ідеться в повідомленні компанії. – Apple має надійні системи захисту персональних даних, і жодні інструменти обходу наших систем захисту не будуть створені».

Apple стала першою іноземною компанією, яка оголосила про зміну в зберіганні даних китайських користувачів після того, як в Китаї 1 червня набув чинності новий закон про кібербезпеку. Згідно з цим законом іноземні компанії зобов'язані зберігати дані всередині країни.

Закордонні корпорації вважають нові вимоги надто жорсткими.

Влада, однак, стверджує, що закон не має на меті поставити іноземні фірми в невигідне становище, а був прийнятий у відповідь на загрози кібератак і тероризму.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло