У червні Trafigura збільшила поставки газу в Україну на 87%

У червні Trafigura збільшила поставки газу в Україну на 87%

Trafigura - третій в світі сировинний трейдер після Vitol і Glencore

У червні міжнародний трейдер Trafigura в 8 разів наростив обсяги поставок природного газу в Україну на адресу своєї дочірньої компанії «Трафігура Україна» в порівнянні з імпортом в травні. У червні «Трафігура Україна» отримала по імпорту від своєї материнської компанії 62 млн куб. м, тоді як в травні обсяг становив близько 8 млн куб. м.

Про це OilNews повідомили в «Консалтинговій групі А-95».

Trafigura здійснює поставку через Польщу, Словаччину та Угорщину, при цьому основний обсяг був завезений через Угорщину.

В «А-95» також повідомили, що в червні SOCAR наростив обсяги імпорту в півтора рази. SOCAR завез в Україну через Польщу близько 36 млн куб. м.

У травні Trafigura відкрила своє представництво в Києві і почала брати участь в електронних торгах природним газом на «Українській енергетичній біржі» (УЕБ). У квітні Trafigura перемогла на тендері «Укртрансгазу» на поставку 218 млн куб. м газу для технологічних потреб ГТС.

ТОВ «Трафігура Україна» зареєстрована 6 липня 2016 р 99,5% статутного капіталу компанії належить нідерландській Trafigura Venchures, інші 0,5% – Наталії Афанасьєвій.

Trafigura – третій в світі сировинний трейдер після Vitol і Glencore, що спеціалізується на торгівлі металами, газом, нафтою і мінеральними добривами. Його виручка за 2016 р склала $ 98,1 млрд. Компанія має 65 офісів в 36 країнах світу.

Представництво SOCAR було відкрито в Україні в 2008 р Мережа позиціонує себе в преміум-класі. На сьогодні оперує 60 АЗС в Україні, в тому числі двома нафтоналивними Бункерувальники: «Баку-1» в Києві і «Гянджа» в Одесі.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло