В Україні збудують один з найбільших в Європі заводів з переробки томатів

В Україні збудують один з найбільших в Європі заводів з переробки томатів

Agrofusion планує до вересня 2017 року ввести його в експлуатацію

В Україні збудують один з найбільших в Європі заводів з переробки томатів
Фото pixabay.com

Компанія Agrofusion, найбільший український вертикально інтегрований виробник томатної пасти, планує вже у серпні 2017 року ввести в експлуатацію завод з переробки томатів.

«Ми будуємо один з найбільших у Європі товарних переробних заводів. І сподіваємося, в кінці серпня його успішно здамо та введемо в дію», – повідомив фінансовий директор компанії Agrofusion (ТМ «Інагро») Іван Сакаль під час зустрічі представників бізнесу з главою Держархбудінспекції Олексієм Кудрявцевим в четвер у Києві, передає «Інтерфакс».

Бізнесмен Сергій Сипко у 2007 році заснував Agrofusion Group. До її складу входять два заводи з виробництва томатної пасти потужністю переробки близько 500 000 тонн томатів за сезон, а також агрогосподарства у Херсонській та Миколаївській областях, які обробляють 20 000 га зрошуваних земель, і два тепличних господарства.

У 2014 році підприємство збільшило виробництво томатної пасти до 52 780 тонн, а в 2015-му завдяки капіталовкладенням розширило потужності і досягло нового максимуму в 61 500 тонн.

Європейський банк реконструкції і розвитку у березні 2017 року надав Agrofusion в кредит $15 млн для будівництва третього заводу з переробки томатів.

Цими коштами компанія планувала частково фінансувати будівництво третього заводу з переробки томатів в Україні потужністю виробництва 34 000 тонн томатної пасти на рік. Загальна вартість проекту Agrofusion оцінювалася ЄБРР в $50 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло