Хлопець, який у Конгресі закликав купувати біткоіни, за два дні назбирав $16 тисяч

Хлопець, який у Конгресі закликав купувати біткоіни, за два дні назбирав $16 тисяч

Виступ глави ФРС США Джанет Єллен сподобався публіці менше, ніж біткоін-троля, який сидів позаду неї

Хлопець, який у Конгресі закликав купувати біткоіни, за два дні назбирав $16 тисяч
скрін з відео

Кумедна ситуація сталася у Конгресі США під час виступу глави Федеральної резервної системи США Джанет Єллен. Поки Єллен описувала економічну ситуацію та говорила про підняття відсоткової ставки, молодий чоловік, який знаходився позаду неї, підняв табличку з написом «Купуйте біткоіни», пише Market Watch.

Хоча охорона швидко вивела хлопця з залу, інтернет-публіка оцінила цей сміливий вчинок, очевидно сприйнявши його як соціальний протест проти політики центробанків.

Кореспондент з економіки Wall Street Journal Нік Тімірас у своєму Твіттері написав, що чоловік зі своїм другом незабаром покинули залу, після того як охоронець «проінструктував» їх. Bloomberg теж звернув увагу на сміливця і опублікував відео з хлопцем та його другом.

Особу молодого чоловіка поки що не встановлено, але він уже став героєм для спільноти біткойнерів.

Його охрестили Bitcoin Sign Guy (Хлопець, який тримав табличку про біткоіни), і після того як один з учасників криптовалютної спільноти виклав електронний гаманець хлопця, інші надсилають на нього біткоіни, щедро винагороджуючи Bitcoin Sign Guy за його вчинок.

Цікаво, що на сьогодні в гаманці вже назбиралося $16 тисяч, і сума продовжує зростати, за чим можна слідкувати онлайн, пише Quarts. З них перші 10 тисяч прилетіло за перші 4 години після появи Е-гаманця.

Bitcoin Sign Guy привернув увагу наймогутнішого центробанку у світі до просування криптовалюти, яка досі не має державного статусу, тому він заслуговує певних прибутків за свою сміливість – пише Quarts.

Питання масштабування ядра біткоіна привело крипто валютну спільноту до рішення про активацію протоколу Segregated Witness (Segwit2x). Протокол може бути введено вже 21 липня. Цей крок несе як очевидні плюси, так і нові ризики. Тому його впровадження викликає безліч обговорень і суперечок, але ясно одне: незабаром біткоін чекають масштабні зміни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло