У Люксембурзі тестують трамвай, який поїде по місту без проводів

У Люксембурзі тестують трамвай, який поїде по місту без проводів

До 2020-2021 років протяжність лінії складе 16 км

У Люксембурзі тестують трамвай, який поїде по місту без проводів
Фото Francis Wagner

У Люксембурзі почали випробування новітніх трамваї Urbos 3. Перші запуски пройдуть на ділянці лінії вздовж проспекту Джона Кеннеді між станціями Кок і Люкс Експо. У LuxTram повідомили, що контактна мережа з напругою 750 В постійного струму була включена на цій ділянці 10 липня. Пасажирські перевезення повинні початися на початковій ділянці між LuxExpo і Pont Rouge 10 грудня 2017 року.

Про це повідомляє «Пасажирський транспорт».

Загальна протяжність всієї лінії, будівництво якої завершать до 2020-2021 років, складе 16 кілометрів, з яких ділянку довжиною в 3,6 км в самому центрі міста трамвай буде долати на акумуляторах – щоб не захаращувати контактною мережею і опорами простір на вулицях і над головами туристів.

Збірка трамваїв для Люксембургу відбувається на заводі CAF в іспанській Сарагосі. В рамках укладеного контракту CAF поставить 21 вагон «Urbos 3» на загальну суму 83 млн євро або 3,95 млн євро за одну одиницю транспорту.

Urbos є сучасним багатосекційним 100% низькопідлоговим трамваєм, що робить його більш комфортним у використанні, оскільки висота вагона і платформи на одному рівні. Він двонаправлений, з дверима і кабінами. Управляється з двох сторін і складаться з 7 секцій, але може бути виконаний і в складі 9 секцій. Довжина трамвая в цілому становить 45 метрів. Зокрема, 9-секційні трамваї цієї моделі, що стали найдовшими в світі, з минулого року працюють в Будапешті.

На початку липня в Парижі було відкрито рух по трамвайній лінії T11 Express. Обслуговувати пасажирів на цій лінії будуть вагони трам-Трейн (рухомий склад, який може використовувати як трамвайну, так і ж / д інфраструктуру) Alstom Citadis Dualis. На першій ділянці T11 Express, що зв'язує Епінай-сюр-Сен з Ле Бурже, курсуватимуть 15 поїздів. Після 2023 року лінія T11 Express буде продовжена на схід і захід.

Нагадаємо, що в Естонії зʼявилися безпілотні автобуси, які курсуватимуть у Таллінні від площі Віру (Viru) в центрі міста до Котла культури (KultuuriKatel), де розміщується Центр головування Естонії в Раді ЄС. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло