Експорт Одеської області у 2016 склав $1,5 млрд

Експорт Одеської області у 2016 склав $1,5 млрд

Головні галузі – агропромисловість та хімпромисловість

Експорт Одеської області у 2016 склав $1,5 млрд
Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook

Найбільшими торгівельними партнерами стали ЄС, Туреччина, Індія, Єгипет, Китай. Головні галузі-експортери – це агропромисловість та хімічна промисловість. У п’ятницю разом з Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту було проведено виїзне засідання Ради з просування експорту. У ньому взяли участь 90 підприємців.

Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі на своїй сторінці у Facebook.

Поки в Одесі на повну вирує кінофестиваль, ми розповімо про експорт Одеської області, куди з робочим візитом їздила...

Опубликовано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 16 июля 2017 г.

“Важливим є те, що багато експортерів співпрацюють з Міністерством та Офісом з просування експорту, використовують механізми підтримки та розвитку експорту, зміцнюють свої позиції на існуючих та виходять на нові ринки. Ми спільно створюємо можливості для українського бізнесу на ринку ЄС”, – зазначила  Наталія Микольська під час засідання.

Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook

Компанія Aisberg.com експортує близько 80% холодильного обладнання, серед країн експорту є Нова Каледонія. «Стальканат-Сілур» постачає 30% вироблених сталевих канатів та тросів до ЄС. Олійно-екстракційний завод компанії Allseeds, що є повністю автоматизованим – це один з найбільших виробників та експортерів рослинних олій та шротів в Україні.

Фото: сторінка Міенекономрозвитку у Facebook
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло