ОЕСР закликає Австрію пришвидшити процес переходу на новітні технології

ОЕСР закликає Австрію пришвидшити процес переходу на новітні технології

Для впровадження інноваційних та комунікаційних технологій було розроблено «цифрову дорожню карту»

Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) попередила владу Австрії, що перехід країни на цифрові технології значно відстає від інших країн. Про це повідомляє Reuters.

«Відмінності особливо помітні під час виконання завдань пов’язаних з використанням інтернету, наприклад, під час обговорення питань в режимі реального часу, відправки інформації електронною поштою або здійснення онлайн транзакцій», –  йдеться у звіті ОЕСР, опублікованому у понеділок.

Зокрема, повільними темпами до впровадження інноваційних цифрових технологій рухається малий та середній бізнес Австрії.

Канцлер Австрії Крістіан Керн у січні оприлюднив амбітний 10-річний план переходу на цифрові технології, спрямований на створення нових робочих місць та підвищення державних інвестицій.

Його «цифрова дорожня карта» покликана забезпечити високошвидкісний доступ до віддалених частин країни до 2020року. Вона також визначає ініціативу розпочинати цифрову освіту якомога раніше, щоб діти, які закінчують школу, мали усі необхідні цифрові навички.

ОЕСР радить, що урядовий план потребує прозорої системи моніторингу із зазначення конкретних строків та має передбачати отримання цифрових навичок власниками та менеджерами маленьких фірм.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло