16 країн змагаються за право впровадити е-квиток у Львові

16 країн змагаються за право впровадити е-квиток у Львові

Всього подали заяв 24 компанії

У понеділок, 17 липня, відбувся перший етап конкурсу на визначення компанії зі встановлення обладнання для електронного квитка для проїзду  в громадському транспорті. Подалось 18 компаній з різних країн, які хочуть встановлювати обладнання для електронного квитка.

Про це передають Дивись.info з посиланням на керівника ГО «За якісний транспорт» Святослава Товстига.

Компаніями, які подали документи на конкурс стали Korea Smart Card, Консорціум Lotte, KT Консорціум LG CNS, POSCD Daewoo (Корея); Консорціум Kartech, Belisim, Консорціум Kentkart, Onur (Туреччина); Консорціум Benish (Україна); ORT, Symcotech (Ізраїль); RDG (Польща); Miratech Group (Швеція); Trapeze (Швейцарія); Консорціум AEP (Італія); Svarco, Kapsch (Австрія); Radcom (Румунія); BMS Teknologija (Латвія); Riclango (Естонія); Etra (Іспанія); Microelectronica (Чехія); Alron (Німеччина).

Як зазначається у повідомленні, компанія з Німеччини Alron розглядатиметься додатково, оскільки подалась лише електронно.

Сергій Журбенко, керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор», повідомив, що на попередню інформаційну зустріч, яка проводиться в рамках попередньої кваліфікації тендера на проект «Автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова» отримали документи від 50 компаній.

«Тендер в нас досить складний, сам проект складний для визначення тендерної оцінки. Ми хочемо вибрати гарне технічне рішення,  щоб воно було технологічне і багато функціональне», – зазначив керівник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Посадовець розповів, що оголошенню тендеру передувала довга і кропітка робота, а саме отримання погоджень від Міністерства фінансів на реалізацію цього проекту, також депутати Львівської міської ради підтримали і проголосували на сесії, підписали гарантійний договір між ЛМР і ЄБРР та затвердили його на сесії Львівської міськради. Проте, за словами Сергія Журбенка, є затримки у впровадженні електронного квитка через те, що банк ЄБРР довго обирав консультантів. «Зараз якраз завершальна стадія конкурсу консультантів, подалось три компанії, серед них одну ми маємо вибрати до кінця цього місяця», – додав начальник відділу автоматизованої системи оплати проїзду ЛКП «Львівавтодор».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло