Понад 5 млн людей у всьому світі стали клієнтами Netflix за останній квартал

Понад 5 млн людей у всьому світі стали клієнтами Netflix за останній квартал

Акції компанії зросли на 11%

Американська Netflix перевершила прогнози аналітиків Wall Street, додавши 5,2 млн нових підписників у ІІ кварталі, та прогнозує подальшу динаміку, оскільки продовжує розширюватись по всьому світі. Акції компанії зросли на 11% в понеділок. Про це повідомляє Reuters.

Акції компанії, що першою запустила сервіс потокового телебачення, піднялись до $179,16 після закриття торгів.

Наприкінці червня Netflix вперше зареєструвала більше підписників за кордоном, ніж в США: 52,03 млн проти 51,92 млн.

За даними аналітичної компанії FactSet, Netflix додала 4,14 млн абонентів поза межами Сполучених Штатів, тоді як середня оцінка аналітиків складала 2,59 млн осіб. У США новими клієнтами компанії стали 1,07 млн осіб, що значно перевершило попередні прогнози у 631 000 підписників.

Netflix очікує, що міжнародні клієнти принесуть компанії прибуток у $3,65 млн за нинішній квартал. Аналітики прогнозували прибуток у $3,2 млн.

Видання повідомляє, що Netflix витрачає $6 млрд на рік на контент, щоб завойовувати нових клієнтів, та прагне стати домінуючим сервісом передачі потокового мультимедіа в усьому світі, навіть коли переживає часи уповільнення росту клієнтів у США. Американський провайдер налаштовує контент для різних країн та додає шоу на різних мовах.

Netflix повідомила, що її виручка у ІІ кварталі зросла на 32,3%, до $2,79 млрд. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло