93% електроенергії ДТЕК відпустив з українського газового вугілля

93% електроенергії ДТЕК відпустив з українського газового вугілля

ДТЕК у 2017 році збільшує інвестиції у видобуток на 57%

Теплоелектростанції ДТЕК в червні відпустили в мережу 93% електроенергії з українського вугілля марки Г (газовий) і 7% електроенергії з імпортного вугілля марки А (антрацит).

Про це з посиланням на прес-службу ДТЕК повідомляє Інтерфакс.

Відпуск електроенергії теплоелектростанціями, що працюють на газовому вугіллі, склав 2,355 млрд кВт-год, що на 16,7% більше, ніж в червні минулого року.

«Зниження обсягів генерації електроенергії на марці А пов'язано з тим, що Криворізька і Придніпровська ТЕС накопичують імпортне вугілля до осінньо-зимового періоду. Вони включаються в роботу періодично, при нестачі потужності в енергосистемі країни, якщо максимально задіяні ТЕС на марці Г», – повідомляє компанія.

«ДТЕК» зазначає, що підвищена завантаження ТЕС на марці Г вимагає додаткового забезпечення паливом.

«У зв'язку з цим ДТЕК в 2017 році збільшує інвестиції у видобуток на 57%, щоб поліпшити торішній виробничий результат на 9% – до 23 млн тонн. Також ДТЕК купує весь доступний обсяг вугілля у шахт Львівсько-Волинського басейну», – повідомляє компанія.

ДТЕК управляє енергетичними активами System Capital Management. 100% акцій SCM належить бізнесменові Рінату Ахметову.

У повідомленні прес-служби ДТЕК зазначається, що у травні 2017 року компанія отримала першу партію палива з ПАР – 75 000 тонн вугілля для своїх антрацитових ТЕС. Поставки вугілля на стації тривають і зараз. На даний момент на складах обох станцій накопичено понад 200 000 тонн антрациту.

З 17 лютого 2017 року на оптовому ринку електричної енергії діє надзвичайний стан, яке було введено у відповідь на повне припинення поставок антрацитового вугілля з території Донецької та Луганської областей, не контролюється українською владою. У березні Кабмін продовжив ПП на один місяць, 12 квітня – ще на місяць.

На початку квітня 4 з 6 антрацитових ТЕС на контрольованій території припинили роботу.

11 травня ПП в енергетиці було продовжено ще на один місяць.

Зазначимо, 17 липня ДТЕК Придніпровська і Криворізька ТЕС включили в мережу свої енергоблоки для проходження річного піку споживання електроенергії.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло