Прем’єр Грузії: ми готові надати українському бізнесу максимально комфортні умови

Прем’єр Грузії: ми готові надати українському бізнесу максимально комфортні умови

Обидві країни зацікавлені у регіональних транзитно-транспортних проектах

Прем’єр Грузії: ми готові надати українському бізнесу максимально комфортні умови
Фото: офіційний сайт Петра Порошенка

У вівторок, 18 липня, прем'єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі пообіцяв українським бізнесменам створити максимально комфортні умови для розвитку бізнесу в Грузії.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«Ми надаємо великого значення співробітництву з бізнес сектором, оскільки вважаємо, що саме це є головною рушійною силою економічного розвитку. Сьогодні ми готові запропонувати українським діловим колам існуючі в Грузії максимально комфортні умови для розвитку бізнесу», – заявив Квірікашвілі.

При цьому прем’єр зазначив, що українські підприємці зможуть скористатися також вільними торговельними режимами Грузії з Туреччиною, Китаєм, Гонконгом і з великою ймовірністю, вже з кінця майбутнього року з Індією, з якої вже існує двостороння зацікавленість і розпочато консультації.

За його словами, Грузія і Україна беруть участь в регіональних транзитно-транспортних проектах глобального значення, і обидві країни мають великий потенціал для розвитку і поглиблення плідної співпраці у всіх сферах.

«Упевнений, що на сьогоднішньому бізнес-форумі проявляться конкретні бізнес-інтереси і відкриються нові перспективи ділового співробітництва», – заявив грузинський прем'єр.

Квірікашвілі висловив надію, що торгово-економічне співробітництво між Грузією і Україною дуже скоро досягне такого рівня, який відповідає історичним і політичним відносинам двох країн.

«Таке сподівання мені надає зустріч з президентом України, де ми розглянули дуже цікаві ініціативи подальшого розвитку нашого двостороннього співробітництва по багатьом напрямкам. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо здійснити і втілити в життя всі ці ініціативи», – підкреслив Квірікашвілі.

Зі свого боку, український президент Петро Порошенко заявив, що шкодує, що між лідерами двох країн не було інтенсивних взаємин і пишається тим, що його пов'язує дружба з прем'єром Грузії.

Раніше у квітні Україна й Грузія обговорили посилення торгово-економічної співпраці й розвиток міжнародного транспортного коридору «Балтійське – Чорне – Каспійське моря».

Обговорювалися плани подальшого розвитку дружніх і стратегічно важливих українсько-грузинських відносин, зокрема співпраця в політичній, військовій, економічній, гуманітарній, правовій та інших сферах.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті