Ісландський лоукостер буде доплачувати пасажирам за польоти

Ісландський лоукостер буде доплачувати пасажирам за польоти

Компанія пропонує полетіти з головних міст Європи в США всього за $199, а з Рейк'явіка - за $99

Ісландський лоукостер WOW air в найближчому майбутньому буде доплачувати пасажирам за те, що вони користуються його послугами.  

Про це заявив засновник і власник авіакомпанії Скулі Могенсен в інтерв'ю Telegraph Travel, передає ЦТС.

«В майбутньому ми зможемо вам платити за те, щоб ви літали з нами. Якщо ви будете приходити до нас, будете довіряти нам за допомогою своїх бронювань, ми зможемо звести тариф вашого квитка до нуля і ми навіть зможемо винагородити вас за це», – зазначив Скулі Могенсен. На думку керівника WOW air, бюджетні авіакомпанії зможуть компенсувати витрати на перевезення пасажирів за допомогою інших послуг – наприклад, бронювання готелів або оренда автомобілів.

Керівник WOW air вважає, що безкоштовні квитки посприяють просуванню авіакомпанії.

«Багато людей зараз, як до, так і після подорожей, обмінюються фотографіями зі своїми друзями. Якщо ми зробимо хорошу роботу, вони розкажуть про це, це потужна зворотній зв'язок з клієнтами. Оскільки вони наші адвокати, вони можуть бути винагороджені відповідним чином», – повідомив Скулі Могенсен.

Зараз WOW air спеціалізується на виконанні бюджетних трансатлантичних рейсів через свій хаб в Рейк'явіку.

Про можливість введення нульових тарифів недавно заявляли в Ryanair, найбільшому лоукостер Європи. «Завдання, яке стоїть перед нами в майбутньому, полягає в продовженні зниження цін на авіаквитки. Я думаю, що в найближчі 5-10 років авіаквитки Ryanair стануть безкоштовними», – зазначив генеральний директор компанії Майкл О'Лірі.

Нагадаэмо, що наразі йдуть переговори, складається детальний бізнес-план розвитку нового українського авіаперевезника. Водночас, голова відділу авіаційного транспорту Міністерства інфраструктури Галина Дурмуш зауважила, що реєстрація компанії планується на 2018 рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті