Визначено ТОП-5 регіонів за сумою бюджетної дотації для підтримки с/г виробника

Визначено ТОП-5 регіонів за сумою бюджетної дотації для підтримки с/г виробника

Всього виділено 206,1 млн грн

Найбільше державної підтримкою в абсолютному вимірі скористувались аграрії Полтавської, Черкаської, Сумської, Івано-Франківської областей та місту Києву. Загалом, у лютому – квітні сільгоспвиробникам з цих п’яти регіонів було нараховано 206 млн грн з 795 млн гривень, які були надані всім аграріям за цей період.

Про це Мінагрополітики повідомили на своїй сторінці у Facebook.

Визначено топ-5 регіонів за сумою нарахованої бюджетної дотації за лютий – квітень 2017 року у рамках державної підтримк...

Опубликовано Міністерство аграрної політики та продовольства України 20 июля 2017 г.

Так, виробникам Полтавської області було нараховано 80,3 млн грн, Черкаської – 55,5 млн грн, Сумської – 24,8 млн грн, Івано-Франківської – 21,7 млн грн та на Київ – 23,8 млн грн.

Нагадаємо, що у липні аграрії отримали бюджетні дотації у розмірі 528,9 млн грн, що на 10,5% більше ніж у попередньому місяці. Загальна сума виплат, отриманих у 2017 році, склала 1 323,9 млн гривень.

За травень Державна казначейська служба України перерахувала з небюджетного рахунку Мінагрополітики бюджетної дотації 700 агровиробникам 528,6 млн гривень. Залишок у розмірі 105,6 млн грн буде перенесено на наступний місяць.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло