«Конкорд Консалтинг» придбав інтернет-провайдера УНТК

«Конкорд Консалтинг» придбав інтернет-провайдера УНТК

Угода відбулася ще у жовтні 2016 року

ТОВ «Конкорд консалтинг», структура групи «Конкорд Капітал», придбала частку в статутному капіталі ТОВ «Українські новітні телекомунікації» (УНТК).

Згідно з повідомленням АМКУ, як передає «Інтерфакс», угода відбулася в жовтні 2016 року. У повідомленні відсутні уточнення, яку саме частку в УНТК придбало ТОВ «Конкорд консалтинг». Лише вказано, що частка забезпечує товариству перевищення 50% голосів у вищому органі управління інтернет-провайдера.

Нагадаємо, створена в 2004 році компанія «Конкорд Капітал» надає інвестиційні, брокерські послуги, а також послуги з управління активами в Україні. Засновник і генеральний директор – Ігор Мазепа. Власником компанії є її топ-менеджмент.

Як повідомили у прес-службі «Конкорд Капітал», основним напрямком діяльності УНТК є надання повного спектру телекомунікаційних послуг, в тому числі доступ до інтернету, передача даних, цифрове телебачення (технології IPTV, DVB-C, DVB-S), послуги телефонії (технології VoIP, SIP, ISDN PRI), відеоспостереження та багато іншого.

УНТК засновано в 2005 році, компанія володіє 23 національними та регіональними ліцензіями. У планах УНТК – розробка комплексної уніфікованої та масштабованої системи міського відеоспостереження, що відповідає вимогам усіх структурних підрозділів та комунальних служб.

Згідно з даними бази «СПАРК-Інтерфакс» раніше власником товариства було ТОВ «Компанія з управління активами «Кристал Ессет Менеджмент».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло