Microsoft отримує мільярди завдяки своєму хмарному бізнесу

Microsoft отримує мільярди завдяки своєму хмарному бізнесу

Акції компанії сягнули рекордно високого показника у $74,30

Microsoft отримує мільярди завдяки своєму хмарному бізнесу
Фото: pixabay.com

Microsoft повідомила про квартальні прибутки, які перевершили усі сподівання, чому посприяла висока продуктивність компанії у її швидко набираючому обертів хмарному бізнесі. Про це повідомляє Reuters.

Акції компанії піднялись на 1,5% у четвер і сягнули рекордного показника у $74,30.

Microsoft повідомила, що доходи від хмарного підрозділу, зокрема флагманської платформи Azure та серверної продукції, зросли на 11% до $7,43 млрд у IV кварталі.

Як повідомляється, аналітики, в середньому, прогнозували прибуток у розмірі $7,32 млрд.

Доходи від Azure, хмарної платформи, що надає можливість розробки та виконання додатків та зберігання даних на серверах, зросли майже вдвічі за квартал.

Чистий прибуток компанії збільшився вдвічі до $6,51 млрд за підсумками кварталу, що закінчився 30 червня. Для порівняння, минулого року показник за аналогічний період становив $3,12 млрд.  .

Нагадаємо, минулого місяця компанія-розробник програмного забезпечення Adobe Systems повідомила про рекордні прибутки – акції компанії зросли на 4% до рекордного показника у $146. Такі приголомшливі результати компанія пов’язує із швидким її переходом на хмарні сервіси .

Як повідомлялось на початку місяця, Microsoft оголосила свої плани щодо реорганізації компанії та скорочення тисяч робочих місць. Це пов’язано із подвоєнням витрат технологічного гіганта  на швидкозростаючий хмарний бізнес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло