За минулий рік прикордонники ЄС вилучили підроблених товарів на суму понад 670 млн євро

За минулий рік прикордонники ЄС вилучили підроблених товарів на суму понад 670 млн євро

Позаминулого року було вилучено 40,2 млн товарів

Минулого року на зовнішніх кордонах Європейського Союзу вилучено понад 41 млн підроблених товарів. Це на 2% більше, ніж у 2015 році. Їх вартість перевищила 670 млн євро.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Третина конфіскованих митниками товарів – це речі щоденного вжитку, які могли стати загрозою здоров’ю та безпеці споживачів: харчові продукти, напої, ліки, іграшки, предмети домашнього господарства.

Серед усіх товарів найбільше цигарок – 42%. Країною походження 80%підроблених товарів був Китай, найчастіше – виготовлених з порушенням прав інтелектуальної власності ЄС. Найбільше нелегальних цигарок прибуло з В’єтнаму та Пакистану, Сінгапур був головним джерелом підробленого алкоголю, Іран – аксесуарів, а Індія – ліків.

Нагадаємо, що у червні Україна експортувала сигарети на загальну суму $20,413 млн, в той час як імпорт склав $4,9 млн. Найбільшим експортером сигарет з України стала Японія ($6,4 млн). Про це повідомляє ДФС, передають Українські Новини.

З початку поточного року Україна експортувала сигарети на загальну суму $123,9 млн, у той час як імпорт склав $23,7 млн.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло