Прибутки Vodafone зросли на 2,2% за І квартал

Прибутки Vodafone зросли на 2,2% за І квартал

Втім позиція мобільного оператора в Європі все ще залишається слабкою

Прибутки Vodafone зросли на 2,2% за І квартал
Фото Shutterstock

Vodafone, другий у світі за величиною оператор мобільного зв’язку, повідомив, що в І кварталі прибутки зросли на 2,2%, що свідчить про високу продуктивність компанії в Італії,Іспанії та збільшення попиту в Туреччині. Про це повідомляє Reuters.

Компанія заявила,що зростання доходів перевершили ринкові прогнози,також це дає привід сподіватись на збільшення чистого прибутку на 4%-8% за весь рік.

Британський оператор також очікує,що збільшаться і потоки грошових коштів,що дозволить збільшити дивіденди, оскільки компанія послаблює інвестиції в мережу, покращує ефективність та поглиблює конкуренцію в Індії, об’єднуючись із конкурентами.

Генеральний директор Вітторіо Колао заявив, що компанія зробила хороший старт до Європи цього року, що посприяло попиту на пакети даних та широкосмуговий зв’язок. Відзначається, що приріст прискорився на ринках Африки, Близького Сходу та Азійсько-Тихоокеанському регіонах.

Проте в Європі позиція мобільного оператора так і залишається слабкою. Зростання в Німеччині знизилось вдвічі до 0,6% з 1,2% в минулому кварталі. У Британії позиція компанії дещо укріпилась, але все одно продемонструвала зниження на 2,7%.

Як повідомлялось, за підсумками минулого фінансового року британський оператор Vodafone продемонстрував понад 6 млрд євро збитків. Річна виручка оператора зменшилась майже на 5%.

Нагадаємо, «Vodafone Україна», яка на 100% належить російській компанії МТС, мала виплатити акціонерам за підсумками 2016 року дивідендів на $53,3 млн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло