Британський Vodafone показав мільярдні збитки

Британський Vodafone показав мільярдні збитки

Компанія списала свій індійський бізнес

Британський Vodafone показав мільярдні збитки

Британський оператор зв‘язку Vodafone за підсумками минулого фінансового року (завершився 31 березня – ред.) продемонстрував понад 6 млрд євро збитків. Про це повідомляє Euronews.

Причиною стало списання суттєвої частини індійського бізнесу компанії в розмірі 3,7 млрд євро. Індійський підрозділ Vodafone  у березні заявив про злиття з іншим місцевим оператором Idea Cellular – це дозволить утворити найбільшого сотового оператора Індії з майже 400 млн користувачів.

Річна виручка британського оператора зменшилася на майже 5% – до 47,63 млрд євро. Зниження показника пов'язане, зокрема, з несприятливою динамікою обмінних курсів.

Однак доходи компанії виросли, як і було очікувано, на понад 3% – до майже 16 мільярдів євро. Натомість гарну динаміку показали відділення в Африці, на Середньому Сході та в Тихоокеанському регіоні. На вітчизняному британському ринку доходи Vodafone, навпаки, впали.

За підсумками минулого фінроку, Vodafone виплатить дивіденди в розмірі 14,77 євроцентів на акцію, на 2% більше, ніж минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті