Третє пришестя: Мін'юст зареєстрував партію «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»

Третє пришестя: Мін'юст зареєстрував партію «Рух нових сил Михайла Саакашвілі»

Раніше було зареєстровано «Блок Михайла Саакашвілі», який не має ніякого відношення до Саакашвілі

Третє пришестя: Мін'юст зареєстрував партію 	«Рух нових сил Михайла Саакашвілі»
Фото УНІАН

Міністерство юстиції України зареєструвало зміни назви політичної сили «Рух нових сил» на «Рух нових сил Михайла Саакашвілі».

Про це повідомляє Інтерфакс.

Міністерство отримало повний пакет документів від уповноваженої особи партії «Рух нових сил» і, згідно з чинним законодавством зареєструвало зміну назви.

У Мін'юсті зазначають, що у травні 2017 року через низку об'єктивних обставин «Руху нових сил» було відмовлено в реєстрації зміни назви. «Представлений уповноваженими особами пакет документів не відповідав вимогам законодавства. Зокрема, не було надано письмову згоду Михайла Саакашвілі на використання його прізвища в назві партії», – сказано в повідомленні відомства.

Після надання Мін'юстом консультацій з приводу того, які необхідно надати документи, щоб зареєструвати нову назву політичної сили, представники партії доповнили пакет документів, і Міністерство юстиції здійснило реєстрацію політичної сили.

Як повідомлялося, 19 квітня 2017 року стало відомо, що партія «Воля», одним з лідерів якої є позафракційний народний депутат України Юрій Дерев'янко, об'єдналася з «Рухом нових сил» Міхеїла Саакашвілі.

Однак 22 травня соратник Саакашвілі – колишній заступник генерального прокурора України Давида Сакварелідзе на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук повідомив, що була зареєстрована партія «Блок Михайла Саакашвілі», яка не має до Саакашвілі ніякого відношення. «При цьому, до речі, подані нами зміни щодо назви партії «Рух нових сил», лідером якого є Михайло, до сих пір не зареєстровані в Міністерстві юстиції, хоча відведений законодавством термін в 15 днів вже минув», – написав Сакварелідзе на своїй сторінці в Фейсбук.

Только что с удивлением узнал, что совсем недавно была зарегистрирована партия Блок Михаила Саакашвили (ЕГРПОУ –...

Опубликовано David Sakvarelidze 22 мая 2017 г.

У свою чергу в Мін'юсті повідомили, що пакет документів, який представники цієї партії подавали раніше, був повернутий заявнику. «Норми чинного законодавства містять пряму норму, яка вимагає в разі використання в назві партії імені будь-якої людини, отримання від цієї людини нотаріально засвідченої згоди на це. Ми пропонуємо керівництву партії «Рух нових сил», якщо у них є бажання провести перереєстрацію і змінити назву своєї політичної сили, подати до Мін'юсту відповідні документи і згоду Михайла Саакашвілі на використання його імені в назві політичної сили. Якщо такі документи будуть подані, ми невідкладно проведемо реєстраційні дії», – заявили в Мін'юсті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло