Гройсман долучився до створення в Україні фонду підтримки стартапів

Гройсман долучився до створення в Україні фонду підтримки стартапів

Планується залучати кошти Держбюджету та міжнародних інвесторів

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за створення великого фонду для підтримки українських стартапів, який може бути профінансований за рахунок Державного бюджету та коштом міжнародних інвесторів, повідомляє Урядовий портал.

Під час зустрічі Глави Уряду з членами наглядової ради ГО «Українська асоціація венчурного та приватного капіталу» останні наголосили , що інвестори зацікавленні вкладати кошти в низку галузей України, зокрема ІТ-сферу, кібербезпеку, технології подвійного призначення, військові технології. Створення фонду могло б сприяти оптимізації процесу пошуку та запрошення інвесторів найвищиого рівня, наприклад, Європейського інвестиційного фонду.

Глава Уряду запропонував сформувати концепцію роботи фонду і поєднати його діяльність з роботою Ради інновацій, утвердження якої відбудеться найближчим часом. 
Володимир Гройсман додав, що обговорення та схвалення такої концепції дозволить Уряду швидко опрацювати можливості участі держави у формування бюджету фонду.

Нагадаємо, у червні цього року стартап українця Олега Рогинського People.ai отримав $7 млн інвестицій від американських компаній. Проект на основі штучного інтелекту допомагає підвищити ефективність сейлз-команд, аналізуючи їх продуктивність і надаючи рекомендації щодо закриття угод. 

Зараз клієнтами People.ai є понад 50 компаній, серед яких Gainsight, Salesloft, PandaDoc в США, Starwind і Cogniance в Україні, повідомляє Національний Промисловий Портал

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло