Вартість нафтопродуктів: АЗК продовжують знижувати ціни на ДП

Вартість нафтопродуктів: АЗК продовжують знижувати ціни на ДП

На наступному тижні ціни опустяться на більшості регіональних мереж

Експерти Консалтингової групи «А-95» відмічають, що у період з 14 по 21 липня середні ціни на нафтопродукти в крупному опті (залізничні цистерни) зросли на 200-250 грн/т. Це невелике зростання стало наслідком відновлення котирувань на європейському ринку – вони досягли рівня в $445-470 /т, що близько до гадів максимуму.

Великооптовий ринок України

У роздробі найбільша мережа групи «Приват» (бренди Авіас, ANP, Мавекс, Укрнафта, ЗНП і ін.) знизила вартість ДП на АЗС на 50 коп. /Л до 21 грн/л. Ряд малих мереж і мереж, які торгують в нижньому ціновому сегменті також опустили ціни на ДП. Можна очікувати, що на наступному тижні ланцюгова реакція продовжиться і ціни спустяться на більшості регіональних мереж.

Динаміка роздрібних цін в Україні

Автогаз в опті після стрімкого зростання почав відступати. Це призвело до припинення подорожчання роздрібних цін. Втім, ситуація на ринку неоднозначна. Ряд трейдерів пророкують новий виток подорожчання. Інші чекають стабілізації цін.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло