Пентагон: можлива війна з КНДР

Пентагон: можлива війна з КНДР

Американців закликали бути готовими до збройного конфлікту

Пентагон: можлива війна з КНДР
Фото: pixabay.com

Джозеф Данфорд, голова Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США, заявив, що американці повинні бути готові до можливості військової конфронтації з Північною Кореєю.

Про це пише Politico.

Наголошуючи на важливості продовження економічного і дипломатичного тиску, спрямованого на те, щоб переконати Пхеньян відмовитися від своєї програми з ядерної зброї, Данфорд спростував поширену думку, що військовий варіант не повинен розглядатися.

«Багато людей називали військовий варіант «немислимим». Я б трохи змінив цю думку і сказав, що це буде жахливо, і це будуть втрати життів, яких ми ще не бачили за свого життя. Я маю на увазі, що будь-хто, хто жив з часів Другої світової війни, ніколи не бачив таких втрат, які можуть статися, якщо відбудеться конфлікт на Корейському півострові», – сказав він.

«Але, як я сказав своїм колегам, як друзям, так і ворогам, – не є немислимим мати військові варіанти для реагування на ядерні можливості Північної Кореї. Немислимо для мене допустити можливість того, щоб ядерна зброя приземлилася в Денвері, Колорадо. Тому моя робота полягатиме в розробці військових варіантів, щоб цього не сталося», – додав Дарфорд.

Данфорд став головою Об'єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США у жовтні 2015 року у часи тодішнього президента Барака Обами. Данфорд наразі займає відносно низьку позицію з того часу, як Трамп зайняв посаду президента півроку тому, бо хотів уникнути багатьох безглуздих внутрішніх суперечок. Але він бере участь у багатьох ключових дискусіях з питань національної безпеки, які стосуються адміністрації.

Серед питань – як боротися з Росією, яка зайняла позицію,що суперечить позиції США у Сирії та Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло