Експрес-банку дозволили приєднатися до Індустріалбанку

Експрес-банку дозволили приєднатися до Індустріалбанку

Про плани злиття двох банків стало відомо у травні цього року

Національний банк 14 липня схвалив план проект плану реорганізації шляхом приєднання за спрощеною процедурою двом першим банкам, які звернулися до НБУ з таким документом – Індустріалбанку та Експрес-банку. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба НБУ.

«Представлений проект плану реорганізації відповідає вимогам, встановленим положенням про особливості реорганізації банку за рішенням його власників, затвердженого постановою правління Національного банку від 27.06.2008 №189 зі змінами, і передбачає порядок приєднання банку, що приєднується до банку-правонаступника, основні умови приєднання порядок здійснення конвертації акцій, порядок передачі активів і зобов'язань і визначення їх вартості, а також інші положення, необхідні для здійснення реорганизации з урахуванням особливостей, встановлених законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків», – повідомив НБУ.

Спрощена процедура скорочує термін реорганізації банків шляхом приєднання до 3-4 місяців.

Нагадаємо, найбільшим акціонером Індустріалбанку є мати Володимира Дворецького – Роза Дворецька з прямою часткою в 48,3% акцій (опосередковано вона володіє 65,5% акцій).

Вона також є найбільшим опосередкованим акціонером Експрес-банку (80,03%). Банки входять в одну банківську групу.

У травні стало відомо, що Індустріалбанк планує завершити злиття з Експрес-банком протягом 2017 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті