Британський LycaMobile оголосив про початок роботи в Україні

Британський LycaMobile оголосив про початок роботи в Україні

Оператор збирається залучити 1 млн абонентів протягом року

Британський LycaMobile оголосив про початок роботи в Україні
Фото: pixabay.com

Британський віртуальний оператор зв'язку (Mobile Virtual Network Operator, MVNO) LycaMobile оголосив про запуск роботи в Україні на базі ТриМоб.

Про це повідомляє LIGA.net.

Гендиректор компанії «Укртелеком» Юрій Курмаз заявив, що збирається інвестувати $2 млн в ядро мережі ТриМоб.

Партнером проекту виступив також екс-власник телеканалу «Тоніс» Володимир Костерін. Він зазначив, що очікується залучити 1 млн абонентів протягом року. За словами Костеріна, він отримав опціон в обмін на ринковий аналіз і допомогу при виході на ринок. Частку не розголошує.

Зараз на сайті оператора з'явилася інформація про два тарифи. Перший – 130 грн на місяць, 16 ГБ трафіку інтернет в Україні, 300 СМС і 300 хв. в міжнародній мережі LycaMobile. Другий – 200 грн на місяць, 25 ГБ, 500 СМС, 500 хв.

Нагадаємо, 4 липня Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації внесла в телеком-реєстр компанію «Лайкамобайл Україна». Вона збирається надавати послуги на всій території країни.

Віртуальний оператор мобільного зв'язку компанія Lycamobile (Великобританія) має намір залучити 1 млн українських користувачів протягом року роботи в Україні.

«Ми очікуємо, що компанія зможе досягти одного мільйона абонентів в найближчий рік», – заявив партнер проекту «Лайкамобайл Україна» Володимир Костерін.

LycaMobile – віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телекомпослуг. Компанія працює в 22 країнах і обслуговує понад 15 млн абонентів, її оборот за 2015 рік – 1,6 млрд євро. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. Наприклад, на таких умовах Lyca вже більше п'яти років співпрацює з британським O2. Lyca Group крім телеком-бізнесу розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес і туристичні послуги (Lyca Fly) і навіть лотерейні сервіси (Lyca Lotto).

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва зняв арешт із 100% акцій ТОВ «ТриМоб» та корпоративних прав, що належать ПАТ «Укртелеком». Суд також скасував заборону на відчуження вищевказаних паперів державним реєстраторам і нотаріусам.

Арешт на акції «ТриМобу» та «Укртелекому» було накладено 11 квітня в рамках розслідування незаконного виділення, за вказівкою колишнього президента Віктора Януковича, 220 млн грн з державного бюджету. А також приватизації 93% акцій «Укртелекому» за заниженою на 1,6 млрд грн ціною.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло