Апеляційний суд зняв арешт з акцій компанії “ТриМоб”

Апеляційний суд зняв арешт з акцій компанії “ТриМоб”

Компанія належить ПАТ “Укртелеком” і проходила в справі по його незаконній приватизації

Апеляційний суд Києва зняв арешт із 100% акцій ТОВ “ТриМоб” та корпоративних прав, які належать ПАТ “Укртелеком”. Про це повідомляють Українські новини.

Суд також скасував заборону на відчуження вищевказаних паперів державним реєстраторам і нотаріусам.

Арешт на акції “ТриМоба” та “Укртелекома” було накладено 11 квітня в рамках розслідування незаконного виділення, за вказівкою колишнього Президента Віктора Януковича, 220 млн гривень з державного бюджету. А також приватизації 93% акцій «Укртелекому» за заниженою на 1,6 млрд гривень ціною.

Колегія суддів прийшла до висновку, що арешт акцій “ТриМоб” не відповідає вимогам УПК України, а саме: збереження речових доказів; спецконфіскаціі; конфіскації майна як виду покарання або заходи кримінально-правового характеру по відношенню до юрособи; відшкодування збитків.

Як вже повідомляв Mind, Госпсуд Києва 2 червня повторно заарештував 92,8% акцій компанії «Укртелеком» за позовом Державного експортно-імпортного банку, який намагається стягнути 2,8 млрд грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло