“Rexit”: чи піде у відставку Рекс Тіллерсон?

“Rexit”: чи піде у відставку Рекс Тіллерсон?

Держсекретар може піти з посади розчарувавшись у Трампі

“Rexit”: чи піде у відставку Рекс Тіллерсон?
Держсекретар США Рекс Тіллерсон
фото Shutterstock

Держсекретар США Рекс Тіллерсон висловлює зростаюче розчарування в адміністрації Трампа та подумує щодо дострокової відставки з посади. Про це йдеться у доповіді CNN, передає The Hill. 

Повідомляється, що погляди Тіллерсона з багатьох питань розбігаються із переконаннями Білого дому, включно із питаннями політики Ірану та кадрового підбору. Його розчарування навряд чи є для когось секретом, оскільки час від часу держсекретар його відкрито висловлює.

Хоч Тіллерсон і заявляв, що залишиться працювати принаймні до кінця року, деякі анонімні джерела стверджують, що він може піти раніше. Ці ж джерела повідомляють, що зараз спостерігається помітне зростання розчарування держсекретаря в адміністрації президента США, але не виключають варіанту, що це рішення було всього лиш результатом важкого тижня.

Як повідомляється, Тіллерсон погодився з критиками Трампа, які вважають непрофесійним той факт, що Трамп минулого тижня накинувся з критикою на генерального прокурора США Джеффа Сешнса за те, що він відмовився від розслідування справи щодо втручання російської сторони у американські вибори 2016 року.

“Rexit”, як повідомляє CNN, може стати ще однією кадровою зміною в адміністрації. Нагадаємо, в п’ятницю прес-секретар Шон Спайсер  заявив про свою відставку, одразу після того  як Трамп призначив Ентоні Скарамуччі директором із комунікацій Білого дому. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло