Прес-секретар Трампа Шон Спайсер подав у відставку

Прес-секретар Трампа Шон Спайсер подав у відставку

Новим секретарем стане не надто прихильна до України Сара Сандерс

Прес-секретар Трампа Шон Спайсер подав у відставку
фото Shutterstock

Президент Дональд Трамп заявив у своїй заяві в п'ятницю, що прес-секретар Білого дому Шон Спайсер іде у відставку.

Спайсер написав у своєму Твіттері, що залишатиметься на посаді до кінця серпня: «Для мене було честю і привілеєм служити президенту Трампу і цій дивовижній країні», – сказав він.

Видання The New York Times причиною відставки називає незгоду Спайсера з новим кадровим призначення американського президента.

Розбіжності виникли, коли вранці у п’ятницю Трамп призначив нью-йорксього фінансиста і бізнесмена Ентоні Скарамуччі директором зі зв'язків з громадськості, пише NYT. Трамп попросив Спайсера залишитися прес-секретарем. Але Спайсер сказав Трампу, що він вважає призначення Скарамуччі серйозною помилкою, і сказав, що він іде у відставку, розуміючи, що його просто обміняли на іншого.

Скарамуччі вже встиг зробити перший офіційний акт: на брифінгу він проголосив, що заступник прес-секретаря Сара Сандерс стане новим прес-секретарем, зайнявши місце Спайсера.

 «Я вдячний Шону за роботу від імені моєї адміністрації та американського народу. Я бажаю йому подальших успіхів і реалізації нових можливостей. Подивіться на його чудові телевізійні рейтинги», – сказав Трамп, чию заяву зачитала на брифінгу в Білому домі Сара Сандерс.

Ентоні Скамаруччі – засновник інвестиційної компанії SkyBridge Capital та акціонер каналу Fox News.

Скарамучі – давній прихильник і захисник Трампа, але він також у хороших відносинах з журналістами багатьох видань, у тому числі тих, які Трамп називає «фейковими новинами», зокрема, CNN.

Скарамуччі був героєм видаленої публікації CNN, в якій ішлося про його зустріч із главою Російського фонду прямих інвестицій Кирилом Дмитрієвим, яка нібито була приводом для розслідування, про це пише «Медуза». Після видалення статті з телеканалу пішли автор статті та її редактори.

Нагадаємо, новий прес-секретар Сара Сандерс раніше звинуватила Україну у співпраці з Демократичною партією Хілларі Клінтон під час виборчої кампанії 2016 року.

«Якщо ви шукаєте приклад кампанії, яка координувалася з іноземною державою або іноземним джерелом, подивіться на демократів, які фактично координували збір інформації про опонентів з українським посольством», – сказала Сара Сандерс.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло