Київ заборгував за електроенергію понад 1 млрд грн

Київ заборгував за електроенергію понад 1 млрд грн

За червень борг зріс на 91 млн грн

Київ заборгував за електроенергію понад 1 млрд грн
Фото: сайт "Київенерго"

Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед «Київенерго» станом на 1 липня 2017 року склав понад 1,1 млрд грн. У червні він збільшився на 91 млн грн.

Про це повідомляє прес-центр «Київенерго».

У червні заборгованість за електроенергію перед компанією продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, державний бюджет – за компенсації пільг та субсидій і населення. Сумарно заборгованість цих споживачів становить майже 1 млрд грн.

Києва заборгував за електроенергію понад 1 млрд грн

Так, підприємства житлокомунгоспу, в т. ч. підприємства життєзабезпечення міста, за підсумками червня збільшили заборгованість за електроенергію на 72,5 млн грн до 472,3 млн грн.

Найбільший боржник – «Київводоканал» – збільшив суму боргу до 209,5 млн грн з 170,1 млн грн. Зараз державний бюджет не компенсував заборгованість «Київводоканалу» з компенсації пільг та субсидій в розмірі 81,3 млн грн.

Київський метрополітен за червень 2017 року збільшив заборгованість на 31,2 млн грн – до 131,1 млн грн.

Борг населення Києва за спожиту електричну енергію перед «Київенерго» на 1 липня 2017 року склав 379 млн грн. Збільшення заборгованості відбулося в Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах столиці.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед «Київенерго» є споживачі Дарницького, Святошинського та Деснянського районів. Їхня заборгованість на 1 липня 2017 року становила 54,1 млн грн, 44,2 млн грн і 43,2 млн грн відповідно.

Нагадаємо, що «Нафтогаз України» назвав «Київенерго» найбільшим боржником перед «Укртрансгазом» за послуги транспортування природного газу.

Борг компанії дорівнює сумі боргів всіх підприємств теплогенерації України, повідомляє НАК на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Ми живемо у дивовижному місті. Місті стартапів, інкубаторів, блогерів, барбершопів. Місті, де можна замовити доставку їж...

Опубликовано Нафтогаз України – Naftogaz 21 июня 2017 г.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло