Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
Японський SoftBank зібрався купити частку в Uber

Японський SoftBank зібрався купити частку в Uber

Це допоможе японській компанії вхопити значну частку азіатського ринку

Японський SoftBank зібрався купити частку в Uber
Фото Reuters

Японська телекомунікаційна компанія SoftBank Group Corp. планує зайняти домінуюче становище на ринку онлайн-замовлення таксі, купивши частку в Uber Technologies Inc., повідомляє Вести.Экономика з посиланням на The Wall Street Journal.

За словами джерел видання, SoftBank звернулася до Uber з пропозицією про придбання частки в ній вартістю в «кілька мільярдів доларів».

Переговори між SoftBank і Uber перебувають на початковій стадії, і прийняття рішення буде відкладено до призначення нового CEO Uber, чого можна не чекати в найближчі тижні, зазначають джерела WSJ.

SoftBank уже інвестував у три найбільших в Азії сервіси з онлайн-замовлення таксі: сінгапурський GrabTaxi Holdings Pte., індійський Ola і китайський Didi Chuxing Technology Co.

SoftBank може розраховувати на об'єднання своїх бізнесів у сфері онлайн-таксі з Uber, пише WSJ. Це забезпечило б японській компанії значну частку на азіатському ринку. У 2016 році аналогічне об'єднання відбулося між Uber і Didi.

Раніше повідомлялося, що Uber та «Яндекс» підписали угоду про об'єднання бізнесів з онлайн-замовлення поїздок в Росії, а також в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані в складі нової компанії. Україна не увійшла в цей перелік.

За умовами угоди, Uber і «Яндекс» інвестують відповідно $225 млн і $100 млн у нову компанію, оцінюючи її в $3,725 млрд.

Як повідомлялося, фонд Softbank має $93 млрд для інвестицій. Кошти будуть спрямовуватися на розвиток інноваційних технологій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті