facebook.com
mind
В Україні можуть створити Службу фінансових розслідувань

В Україні можуть створити Службу фінансових розслідувань

Ініціативою поділився міністр фінансів та економіки Італії

У Києві відбулася зустріч міністра фінансів і економіки Італії П'єр Карло Падоан з керівником українського фінансового міністерства Олександром Данилюком, повідомляє видання Hyser.

Італійський колега пообіцяв Олександру Данилюку практичну допомогу і підтримку в сфері реформування фінансового сектора України.
«Міністри обговорили питання реалізації програми МВФ, реформу банківського сектора, енергетичної сфери, антикорупційну і пенсійну реформи», – йдеться в повідомленні прес-служби Мінфіну в Facebook.

Як зазначили у відомстві, сторони в ході переговорів приділили особливу увагу перспективі створення в Україні нового органу, який має зайнятися економічною злочинністю – Служби фінансових розслідувань.

П'єр Карло Падоан розповів, що в Італії працює подібна структура – фінансова гвардія. Вона займається розслідуваннями фінансових злочинів проти держави.
Італійський міністр вважає, що створення в Україні «з нуля» Служби фінансових розслідувань допоможе уникнути корупційних ризиків і побудувати принципово нову і професійну структуру.

Нагадаємо, співробітники податкової міліції провели обшуки Державного підприємства “Укрспирт” по фактам виготовлення контрафактної продукції та ухилянні від сплати податків. Вилучено продукції на 180 млн гривень.