У другому кварталі Укрмедпром скоротив чистий прибуток у 2,5 рази

У другому кварталі Укрмедпром скоротив чистий прибуток у 2,5 рази

У 2016 році Укрмедпром отримав 16 млн грн чистого прибутку

Державна компанія «Укрмедпром» за підсумками квітня-червня 2017 року скоротила розмір чистого прибутку у 2,5 рази порівняно з аналогічним періодом 2016 року – до 998 000 грн.

Відповідна інформація міститися у квартальному фінансовому звіті компанії, розміщеному в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), передає Інтерфакс.

Як повідомлялося раніше, у січні-березні 2017 року підприємство скоротило розмір чистого прибутку в чотири рази в порівнянні з першим кварталом 2016 року – з 2,8 млн грн до 703 000 грн.

За підсумками 2016 року Укрмедпром отримав 1,6 млн грн чистого прибутку проти 1,3 млн грн чистого збитку.

Укрмедпром було створено у 2000 році відповідно до постанови Кабміну № 897 «Про подальше реформування медичної та мікробіологічної промисловості» і знаходиться у сфері управління Міністерства охорони здоров'я України.

Дочірніми підприємствами компанії є Ладижинський завод «Екстра», фірма «Дніпромед», «Межиріцький вітамінний завод», «Біостимулятор», «Одеське підприємство по виробництву бактерійних та вірусних препаратів», «Львівдіалік» і вітчизняний виробник інсулінів «Індар».

Нагадаємо, що фармацевтичній фірмі «Дарниця» АМКУ дозволили сконцентрувати понад 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу (БФХЗ, Київ).

Зазначені компанії пов'язані між собою, а представник «Дарниці» в наглядовій раді БФХЗ може блокувати прийняття рішень наглядовою радою.

Також в рішенні йдеться, що в продуктових портфелях обох учасників концентрації лікарські засоби виробництва БХФЗ і «Дарниці», які перетинаються згідно з ознаками взаємозамінності, складають не більше 10% загального обсягу виробництва.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло