Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства

Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства

Саакашвілі не вказав, що проти нього порушено кримінальні справи в Грузії

Порошенко позбавив Саакашвілі громадянства
Фото УНIАН

Президент України Петро Порошенко припинив українське громадянство колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михайла Саакашвілі. Про це заявляє Державна міграційна служба.

Порошенко прийняв рішення на підставі висновку комісії. Саакашвілі втрачає громадянство на основі п.2 ст.19 Закону «Про громадянство», а саме – на підставі неправдивих даних, вказаних в анкеті. У документах, які заповнював колишній голова Одеської ОДА було вказано, що він не перебуває під слідством в Україні чи за її межами, проте відомо, що на території Грузії Саакашвілі було заочно заарештовано.

З приводу громадянства Саакашвілі запит до ГПУ надіслав нардеп Андрій Лозовой, прокуратура звернулась до міграційної служби. За запитом Комісія з питань громадянства ухвалила відповідне рішення.

На сайті Державної міграційної служби повідомили про те, що президентом України видано указ про втрату громадянства України.

«Матеріали по Саакашвілі надані Генеральною прокуратурою, опрацьовані Державною міграційною службою, спрямовані на розгляд Комісії з питань громадянства при Президентові і в установленому порядку розглянуті на засіданні комісії», – сказано в повідомленні служби.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року Порошенко звільнив Саакашвілі з посади голови Одеської обласної державної адміністрації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті