НКРЕКУ надасть «дочці» ENGIE ліцензію на продаж газу в Україні

НКРЕКУ надасть «дочці» ENGIE ліцензію на продаж газу в Україні

У 2016 році оборот ENGIE склав 66,6 млрд євро

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) планує видати дочірній компанії французької ENGIE ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу на території України.

Про це повідомляють Oil News.

Компанія «Енжі Енерджі Менеджмент Юкрейн» заснована в Києві у серпні 2016 р. 99% статутного капіталу належить GDF International, 1% – АТ «Сопранор» (обидві – Франція). Керівником є Ольга Жуковська. Французька ENGIE – один з найбільших постачальників газу в Україну.

Аналогічні ліцензії НКРЕКУ вже отримали міжнародні компанії MET Holding і Trafigura. Згідно із законодавством, з 1 липня Укртрансгаз не приймає заявки на транспортування газу від компаній, які не мають ліцензію НКРЕКУ. На 14 липня такі ліцензії мали 276 компаній.

ENGIE одна з найбільших європейських енергокомпаній, яка займається генерацією, передачею та постачанням електроенергії, видобутком, транспортуванням і постачанням природного газу, а також альтернативними джерелами енергії. З 2016 року оборот компанії склав 66,6 млрд євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло