P&G збільшив чистий прибуток в четвертому фінкварталі до $2,22 млрд

P&G збільшив чистий прибуток в четвертому фінкварталі до $2,22 млрд

За підсумками всього фінансового року компанія отримала $65,1 млрд виторгу

Показники прибутку і виручки найбільшого світового виробника споживчих товарів Procter&Gamble Co., за підсумками четвертого фінансового кварталу виявилися кращими за очікування Уолл-стріт. Про це говорять цифри в прес-релізі компанії.

За підсумками всього 2017 фінроку, що завершився 30 червня, прибуток без урахування разових факторів P & G склала $ 3,92 на акцію, виручка – $ 65,1 млрд. Обидва показники перевершили консенсус-прогнози.

Чистий прибуток Procter&Gamble в квітні-червні збільшилася до $2,22 млрд, або $0,82 на акцію, у порівнянні з $1,95 млрд, або $0,69 на акцію, за аналогічний період попереднього фінроку. Прибуток склав $0,85 на акцію, що перевершило консенсус-прогноз аналітиків, опитаних FactSet, на рівні $0,78 на акцію.

Виручка P&G в минулому кварталі склав $16,08 млрд, трохи знизившись у порівнянні з $16,1 млрд роком раніше. Середній прогноз експертів для цього показника становив $16,02 млрд.

Згідно з прогнозом компанії, в 2018 фінроці її прибуток без урахування разових факторів підвищиться на 5-7% в порівнянні з показником минулого року.

Акції P&G на попередніх торгах у четвер подорожчали на 2,6%, з початку поточного року їх вартість зросла більш ніж на 6%.

Нагадаємо, у цьому році компанія Procter Gamble інвестувала понад $100 млн у модернізацію заводу в Борисполі. Загальний обсяг інвестицій компанії в Україну перевищив $300 млн. З 2015 року на заводі в Борисполі впроваджена система безвідходного виробництва. У планах компанії до 2020-го перевести на цю систему всі заводи P&G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло