P&G модернізував завод у Борисполі на $100 млн

P&G модернізував завод у Борисполі на $100 млн

Компанія вклала в українські підприємства вже $300 млн

Компанія Procter & Gamble інвестувала понад $100 млн у модернізацію заводу в Борисполі. Про це повідомив генеральний директор компанії в Україні Дмитро Кисельов.

P&G інвестувала в розвиток виробничих ліній, системи контролю якості, підвищення продуктивності, модернізацію об'єктів, оновлення обладнання, впровадження сучасних інформаційних технологій та інновації.

Загальний обсяг інвестицій компанії в Україну перевищив $300 млн. З 2015 року на заводі в Борисполі впроваджена система безвідходного виробництва. У планах компанії до 2020-го перевести на цю систему всі заводи P&G.

Річний обсяг продажів Procter & Gamble за 2014/2015 фінансовий рік склав $76 млрд. Чистий обсяг продажів компанії в Європі в 2015 році – $19 млрд, що склало 26% від загального прибутку компанії. У 2015 році компанія інвестувала $2 млрд в науково-дослідницьку діяльність.

Продукція P&G з'явилася на українському ринку в 1990 році. Наразі компанія має два заводи в Україні – у Борисполі (Київська обл.), який випускає засоби жіночої гігієни під ТМ Discreet, Naturella, Always, та в місті Покрова (Дніпропетровська обл.), де випускаються товари побутової хімії та догляду за тілом під ТМ Safeguаrd, Gala, Fairy, Ariel, Tide.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті