На Запоріжелектротрансі зберуть 9 трамваїв

На Запоріжелектротрансі зберуть 9 трамваїв

Перший трамвай вже запустили на випробування

У 2017 році на базі Запоріжелектротрансу буде зібрано чотири трамваї, а в 2018 році – 5. Раніше Запоріжелектротранс отримав ліцензію на збірку 50 трамваїв. Про це повідомила міська влада Запоріжжя.

Комунальне підприємство Запорізької міської ради «Запоріжелектротранс» розпочало випуск трамваїв, зібраних на власній виробничій базі. Відзначається, що 27 липня після серії випробувань на маршрут в Запоріжжі вийшов перший трамвай збірки Запоріжелектротрансу.

Вартість трамвая становить 6 млн грн, з яких 4 млн грн – ціна кузова, купленого у компанії Політехносервіс (Калуш), яка виробляє їх за ліцензією PRAGOIMEX a.s (Чехія).

«Ця сума включає придбання кузова, інших комплектуючих, капітальний ремонт ходової частини, складання силами робочих Запоріжелектротрансу. В результаті трамвай обходиться місту мінімум в три рази дешевше, ніж якби його придбали в інших містах України», – йдеться у повідомленні.

Запоріжжя має намір залучити 15 млн євро кредиту у ЄІБ на покупку громадського транспорту в 2017.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло