«Укрзалізниця» розпочала роботу з Thomson Reuters та Bloomberg

«Укрзалізниця» розпочала роботу з Thomson Reuters та Bloomberg

На зменшеній маржі «Укрзалізниця» заробила близько 9,3 млн грн

«Укрзалізниця» в тестовому режимі розпочала роботу з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters та Bloomberg, що дозволить компанії торгувати валютою та акціями на фінансовому ринку.

Про це повідомив Войцех Бальчун на своїй сторінці у Facebook.

Розпочали в тестовому режимі роботу з інформаційно-торговими терміналами Тhomson Reuters та Bloomberg. Це провідні сві...

Опубликовано Войцех Бальчун 30 июля 2017 г.

За словами голови УЗ, «Укрзалізниця» має понад 80 млрд грн обігу по банківських рахунках та сотні мільйонів доларів операцій з купівлі-продажу валют.

«Технологіями та кадрами маємо відповідати вимогам часу для максимально ефективного управління своїми грошовими ресурсами. Тому з приходом в команду УЗ професійних менеджерів змінили технологію роботи і бачимо сьогодні чергові результати оптимізації та підвищення операційної ефективності у фінансовому блоці компанії», – додав Бальчун.

Обсяг операцій УЗ з купівлі-продажу доларів США у середньому на рік становить $300–350 млн. Різниця між середніми на ринку валютними курсами та курсами, за якими УЗ купувала чи продавала свою валюту 2016-му році, становила близько 7,5 копійок за долар. У 2017 році цей показник поступово знижений, і тепер УЗ закриває операції за середньоринковими курсами.

За словами Бальчуна, це дозволило додатково заробити на зменшеній маржі 9,3 млн грн, і до кінця року додатковий економічний ефект тільки від цих операцій становитиме близько 20 млн грн.

Thomson Reuters та Bloomberg – провідні світові інформаційні агенції, що показують хід торгів валютними курсами, грошовими ресурсами, фінансовими інструментами, товарними групами, біржовими індексами, та дозволяють в режимі реального часу й з максимальною прозорістю фіксувати угоди на фінансових ринках.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті