Гройсман: Ryanair літатиме з Борисполя або Жулян півроку, доки будуватимуть Гостомель

Гройсман: Ryanair літатиме з Борисполя або Жулян півроку, доки будуватимуть Гостомель

За словами Володимира Гройсмана, решту лоукостерів також планують розмістити в аеропорті Гостомель

Гройсман: Ryanair літатиме з Борисполя або Жулян півроку, доки будуватимуть 	Гостомель
Фото Reuters

Найбільший європейський лоукостер Ryanair тимчасово здійснюватиме рейси з міжнародного аеропорту «Бориспіль» або аеропорту «Київ», поки в аеропорті Гостомеля будуватимуть новий термінал.

«Поки буде будуватися термінал в «Гостомелі», «Бориспіль» або «Жуляни» на тимчасових умовах можуть надати Ryanair свої послуги», – заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він уточнив, що новий термінал для роботи лоукостерів в Гостомелі планується створити в межах півроку.

Гройсман також зазначив, що Кабінету міністрів не було відомо про намір міністра інфраструктури Володимира Омеляна підписати в березні меморандум з Ryanair. «Якби ми в Кабміні знали, то зобов'язали б «Гостомель» відразу почати підготовку до створення терміналу для лоукостерів. За шість місяців можна було зробити класний термінал, і всі лоукостери почали б літати вже з «Гостомеля». На жаль, ми втратили час», – сказав прем'єр.

Нагадаємо, аеродром біля Гостомеля належить Державному підприємству «Антонов», яке знаходиться в підпорядкуванні «Укроборонпрому». Наразі це льотно-випробувальна і довідна база для літаків типу Ан-124 «Руслан», Ан-225 «Мрія», середньомагістрального вантажного літака Ан-132 та інших.

Володимир Гройсман також додав, що лоукостери повинні літати і з регіональних аеропортів – Львова, Харкова, Херсона. За його словами, для розуміння напрямку розвитку галузі Міністерству інфраструктури було доручено розробити стратегію розвитку аеропортів до середини серпня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті