Tesla неохоче розлучається із депозитами на передзамовлення Model 3

Tesla неохоче розлучається із депозитами на передзамовлення Model 3

Значна кількість людей місяцями чекають повернення свої коштів, а натомість отримують «відписки»

Tesla неохоче розлучається із депозитами на передзамовлення Model 3
Фото tesla.com

Для того, щоб потрапити до списку щасливчиків, які першими отримають Tesla Model 3 необхідно було всього лише зареєструватись на сайті компанії та зробити внесок у розмірі 1000 євро або 1000 євро в залежності від регіону. Надалі ця сума увійде до загальної суми за автомобіль. За умовами, резерв можна скасувати в будь-який момент і кошти мають бути повернені не довше ніж за 3 тижні. Втім за даними видання Wired велика кількість осіб, які скасували резерви, так і не отримали свої кошти назад .

Одним з тих, хто так і не отримав назад свої гроші став технічний консультант компанії Bay Area Шашанк Чітті.

Чітті скасував своє передзамовлення 17 травня 2017 року, він сказав, що втомився чекати і розчаровуватись у непрозорості компанії Tesla. Вже більше двох місяців він намагається отримати назад всій внесок та кожного разу отримує одні і ті ж «відмовки».

Досвід Чітті не унікальний, багато власників депозитів скаржаться у Твіттері та на сайті компанії, щодо або не отримання коштів назад або пізнього їх повернення.

У письмових відповідях, які Tesla надають тим, хто вже тривалий час сподівається на повернення депозитів, серед типових причин, що вплинули на здатність компанії обробляти платежі  видання зазначаються «системний збій», «ІТ проблеми», «помилка бази даних» та інші.

Експерти в області прав споживачів радять людям не опускати руки, втім також зазначають, що їм не варто розраховувати на багато. Єдине, що можна буде отримати за тривалу затримку це «щедра» 1% ставка.

Така політика компанії може викликати значне розчарування у Tesla.

 «Депозит говорить, що я частина твоєї команди, я вірю в тебе Tesla, я вірю в тебе Ілон, – зазначає професор бізнес-школи Wharton Ітан Моллік. – Але настільки це боляче,коли повернення коштів у Tesla  займає два місяці замість двох тижнів, як було обіцяно. Це порушує як соціальний, так і фінансовий контракти». 

Нагадаємо, днями генеральний директор Tesla Ілон Маск вручив 30 Model 3 новим власникам. Повідомляється, що загальна кількість попередніх замовлень перевищує 500 000.

У серпні покупцям буде доставлено ще 100 електрокарів,а у вересні – понад 1500.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло