Суд заарештував частину капіталу ТІС в 113 млн грн екс-власника московського Динамо Федоричева

Суд заарештував частину капіталу ТІС в 113 млн грн екс-власника московського Динамо Федоричева

НАБУ просить правоохоронців Монако вручити повідомлення про підозру Федоричеву в крадіжці 296 000 тонн зерна у ДПЗКУ

Апеляційний суд Києва заарештував частину статутного капіталу найбільшої приватної стивідорної компанії в Україні «Трансінвестсервіс» (Одеська область) в 113 млн грн, що належить колишньому власнику футбольного клубу «Динамо» (Москва, Росія), бізнесменові Олексію Федоричеву.

Про це повідомляють Українські Новини.

«Як обмежувального заходу суди час від часу накладають заборону на продаж корпоративних часток Олексія Федоричева в ТІС. Це не тягне за собою ніяких наслідків для господарської діяльності групи терміналів ТІС, і є суто забезпечувальної судової мірою», – прокоментували у ТІС.

Зазначено, що 3 серпня колегія Апеляційного суду розглянула скаргу на рішення слідчого судді Солом'янського районного суду Києва від 27 червня, яким було відмовлено в задоволенні клопотання детектива НАБУ про арешт майна Федоричева.

«Крім того, вищезгадані судові позови не стосуються мажоритарних власників ТІС. Наші термінали працюють в звичайному режимі, і в повному обсязі виконують свої зобов'язання перед клієнтами і контрагентами», – додала компанія.

Уважаемые партнеры, коллеги, журналисты! С осени прошлого года в СМИ регулярно появляются публикации, связанные с судеб...

Опубликовано TIS 4 августа 2017 г.

За результатами апеляційного розгляду колегія суддів вирішила скаргу задовольнити, рішення Солом'янського суду скасувати і на частку в статутному капіталі ТІС в розмірі 113,5 млн накласти арешт.

Повідомляється, що НАБУ просить правоохоронців Монако вручити повідомлення про підозру Федоричеву в крадіжці 296 000 тонн зерна у Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ).

Бізнесмен є власником компаній Fedcominvest Europe Sarl (Монако) і Fedcominvest Monaco Sam (Монако), а також засновником «ТІС-Зерно», «ТИС-Міндобрива», «ТИС-Руда», «ТИС-Контейнерний термінал», «Федкомінвест-Україна», «ТИС-Вугілля», «Трансінвестсервіс», «ТИС – 14 причал», «ТИС – 15 причал», «АТІС».

НАБУ заявляє, що в 2014 році Федоричев в змові з екс-керівництвом ДПЗКУ організував схему по розкраданню зерна через підконтрольні бізнесменові підприємства.

Кінцевим вигодонабувачем цих схем стала компанія Fedcominvest Europe SARL.

Федоричев – бізнесмен російського походження, наразі – резидент Монако і громадянин Угорщини, колишній власник російських футбольних клубів «Динамо» (Москва) і «Ростов».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло